Advanced Heading

Deniz Yolu Taşımacılığı

Ege Ekspres Lojistik olarak tüm dünya limanlarına her türlü yükün taşınmasında, ithalat ve ihracat firmalarına, güvenilir, hızlı ve kaliteli deniz yolu taşımacılığı ve hava yolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

İthalat ve ihraçat firmalarından gelen talepler üzerine deniz taşımacılığı ile birlikte ; deniz-kara, deniz -hava gibi kombine taşımacılık hizmetleri de sunmaktayız. Deniz Yolu taşımacılığında komple ve parsiyel taşımalar yapmaktayız, anlaşmalı özel kontratlarımız ile özel ekipman seçenekleri sunarak Limandan limana ( poor to port ) , kapıdan kapıya ( door to door ) FCL  hizmet sunmaktayız. Özellikle İtalya’da Milano-Monza Brianza , Bologna-Interporto ve Trieste-Muggia’da bulunan depolarımızda7/24 depolama ve yük toplama/dağıtım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca WCA üyeliğimiz sayesinde geniş bir acente ağına sahip olmamız, dünyanın birçok noktasında hizmet sunabilmekteyiz.

egeekspres-gemi-02
  • Yurt içinde 90 tanesi özmal olmak üzere 200 araca ulaşan taşıma filosu,
  • İzmir Limanı'ndan ve İzmir Antrepolarından Türkiye'nin her yerine konteyner, tenteli tır, tenteli kamyonet ve parsiyel yük taşıma hizmetleri,